Fiyat ve Sipariş için tıklayınız.  
 

 

 

 

 

YENİ ÜRÜNLER
MAGNETIC PLAY
Fiyat ve Sipariş için tıklayınız.

 

 

Erken öğrenim dönemindeki bebeklerin beyinsel gelişimini hızlandırmak amacı ile hazırlanmıştır.   Abece,     şekiller,  sayılar,   hayvanlar,   sağ beyin gelişimi, sol beyin gelişimi, renkler ve  ingilizce adlı 7 vcd, ve 4 müzik cd'si 6 ödül sahibi ürünümüz gerçek bebek ve çocuklar kullanılarak hazırlandığı için bebeğinizin ilgisini mutlaka çekecek referansları kuvvetli, muhteşem  bir üründür.    Yaş grubu: 6 ay- 4 yaş           7 vcd ve 4 müzik cd'sinden oluşmaktadır.               

12 Kitaptan oluşan Dokun ve hisset kokla Serisi, çocuklarınızın mama önlüğünden yavru bir tavşanın tüylerine kadar ipeksi, pütürlü, sert, tırtıklı, pürüzsüz ve yumuşak birçok şeyi dokunarak ve hissederek tanıma fırsatı veriyor. Kalın karton sayfalardan oluşan bu kitapların üzerindeki resimlere dokunarak ve koklayarak hissetmesini sağlıyor.Yaş Grubu: 0 ay - 3 yaş    

Poldi, Çocuğun  gelecekteki  başarısı  için   gerekli  eğitimin  temeli  Benim  İlk  Kitaplarım'  12 öykü kitabı,  2  eğlenceli  kitap, hareketli kitaplar, renk çemberi,  sözcük kitabı,  boy  tablosu,    abc tablası,   posterler,  saat kaç, şarkıların  ve  öykülerin  yer    aldığı 6 kasetten oluşan bir eğitim programıdır.      Yaş Grubu: 6 ay- 7 yaş        Anne Baba Kılavuzu Mevcut

KİTAP

 

DETAYLI BİLGİ
KİTAP+CD
DETAYLI BİLGİ
DETAYLI BİLGİ

 

9-14 YAŞ GRUBU
DETAYLI BİLGİ

DETAYLI BİLGİ

DETAYLI BİLGİ

 

CİNGÖZ EĞİTİM SETİ

BELGESELLER
DOKUN HİSSET KARTLARI
RENKLİ BİLGİLER-1
CLIFFORD

 

ANA SAYFA
YABANCI DİL
DOKUN HİSSET KOKLA

Beş kutu içinde flaş kartlar ve Üç kitaptan oluşan setimiz; bir-üç yaş arası çocuklarınızın nesneleri orjinal dokusunda
tanımasını sağlayacaktır. Her kartın ön yüzündeki nesneyi dokunarak keşfederken aynı zamanda arkasındaki
bilgilerle de çocuğunuzun bilgi dağarcığını geliştireceksiniz. 
                                           
 

AKILLI İPLER
MARVİ HAMMER 
LAPTOP
DETAYLI BİLGİ
DETAYLI BİLGİ
DETAYLI BİLGİ
 

DETAYLI BİLGİ
DETAYLI BİLGİ
DETAYLI BİLGİ
DETAYLI BİLGİ

 

SÖZLÜKLER

MÜZİK

İLETİŞİM
AKILLI BEBEKLER                                                                             
POLDİ
BEBEKLER İÇİN MÜZİK
BİZDEN HAREKETLİ MASALLAR

İnteraktif CD'ler ve şeffaf baskılı kitaplardan oluşan bu eğitici-öğretici set, çocuklarınızın eğlenerek öğrenmelerini ve zekalarını yaşıtlarına göre adaha fazla geliştirmelerini sağlamayı hedeflemektedir. Sayıların öneminden başlayıp geometrik şekillere, zıt kavramlardan renklerin dünyasına, yorumlama yetisini geliştiren yön duygusunun öğrenilmesi ve kullanılmasına kadar birbirinden önemli konular, eğlendirici görsel bir anlatımla sunulmaktadır.                          

KİTAP
DETAYLI BİLGİ
DETAYLI BİLGİ
DETAYLI BİLGİ
DETAYLI BİLGİ
DETAYLI BİLGİ
DETAYLI BİLGİ
DETAYLI BİLGİ
DETAYLI BİLGİ
DETAYLI BİLGİ
Fiyat ve Sipariş için tıklayınız.   

 

P
DÜNYA ÇOCUK MASALLARI
DETAYLI BİLGİ

Fiyat ve Sipariş için tıklayınız.

Fiyat ve Sipariş için tıklayınız.

 

ÇOCUK EĞİTİM SETİ
ELMO'NUN DÜNYASI
Susam Sokağı'nın birbirinden sevimli kahramanları Elmo'nun Dünyası'nda buluşuyor. Avrupa ve Amerika'da satış rekorları kıran Elmo artık Türkiye'de hem de Türkçe. Elmo; çocuklarımıza sağlıklı beslenmeden doğa sevgisine, hayvanlar dünyasından diş fırçalamaya kadar onlarca ayrı konuda kahkahalarla izleyecekleri ve başarılı bir temel atacakları bir dünyaya davet ediyor. Vcd ya da Dvd formatında tercih edebilirsiniz. İnanın siz de izleyeceksiniz.                        

ENGLISH WITH MAYA                                                                              İNGİLİZCE ÖĞRENİM SETİ

İngilizce With Maya 6 Cd-Rom'luk 4-11 yaş grubu çocuklar tasarlanmış bir multimedya eğitim serisidir. Çocuklar, English with maya sayesinde İngilizce'yi etkileşimli bir ortamda görerek, duyarak ve tecrübe ederek öğrenecektir. Programda yer alan eğlenceli oyunlar sayesinde çocuklar, kelimelerin anlamlarını, cümle içinde kullanımlarını ve doğru telaffuzlarını kolaylıkla öğrenecek, İngilizce anlama ve kendilerini ifade edebilme yeteneklerini hızla geliştireceklerdir.
Fiyat ve Sipariş için tıklayınız.
TELL ME MORE KİDS                                                                                İNGİLİZCE ÖĞRENİM SETİ
 
READBOY MULTIMEDIA ELECTRONIC BOOKS                                                      İNGİLİZCE ÖĞRENİM SETİ
TİMETOP                                                                                             İNGİLİZCE ÖĞRENİM SETİ
TIMETOP 4-12 yaş çocuk grubuna göre hazırlanmış laptop tarzında bir İngilizce eğitim programıdır. 135 kart, ve bu kartlarda 11 kategori bulunmaktadır timetop'ın  üzerine kartları koyup timetop'ın üzerindeki kalemle kartların üzerine tıklayarak hem İngilizce'lerini hem de Türkçe'lerini söyler.                                                                                                       Fiyat ve Sipariş için tıklayınız.
CD
KARTLAR
KİTAP
KİTAP
VCD
VCD
CD-ROM
VCD veya DVD
CD-ROM
CD-ROM
LAPTOP
VCD
KİTAP
KİTAP
KİTAP
DOMİNO EĞLENCELİ MASALLAR

3-6 Yaş çocuklar için sadece okumayı değil; zeka, elbecerisi ve hayal gücünü geliştirmek için tasarlanan ir dizidir. Bu kitap setimiz ile birlikte siz ya da çocuğunuz kendisi kitabın sol tarafında masalı okurken, sağ tarafındaki resmin aynısını kitap setimizle birlikte verilen yap-bozların içinden bularak yapmaya çalışacak parça bütün ilişkisi kuracak.   6 KİTAP - 36 YAP-BOZ - 6 MASAL CD'si - 6 İNTERAKTİF CD seslendiren: Türkan KILIÇ   ayrıca taşıma çantası hediye.

DOKUN ve KEŞFET ELEKTRONİK KİTAP
Down Ribbon: ELEKTRONİK ÜRÜNLER

AFERİN BAŞARDIN! 3-8 yaş arası çocuklarınızın bu setle birlikte sıkça duyacağı sözcükler. Bir makine ve yüzlerce
karttan oluşan bu sette çocuğunuz keşfetmenin tadına doyamayacak. Matematiksel düşünmeden zamana, toplumsal
yaşamdan dünya kültürlerine, hayvanlar aleminden beslenmeye büyük bir bilgi bankasına sahip olacaklar.

 

KONUŞAN DİZÜSTÜ BİLGİSAYAR
Çocuklar kendine özel laptop sahibi olmanın keyfine varırken; siz de ellerindeki makina ile okulda sevmedikleri birçok dersi farkına varmadan öğrenmesinin mutluluğunu yaşayacaksınız. Dilbilgisinden matematiğe, klavye alıştırmalarından soru bankasına kadar yüzlerce etkinlik içeren sette, dört farklı oyun yüklü oyun kartuşu da bulunmaktadır.
KİTAP+CD
ELEKTR KİTAP

Çocukluğumuzdan bugüne gelen en sevdiğimiz 6 masal şimdi çocuklarımızla bu setin içerisinde bulunan 6 anlatım cd'si, 6 interaktif cd-rom ve 6 masal kitapçığı ile buluşuyor. Çocuklarınız ister masalları dinlesin isterse bilgisayarda masallarla ilgili oyunlar oynasın isterse kitapçıklarınızdan siz çocuklarınıza okuyun.                                                                      Yaş Grubu: 3 - 6 Yaş

DETAYLI BİLGİ

 

DEV MASALLAR

Dev masallar seti 15 masal kitabından oluşmaktadır. Çocukluğumuza damgasını vuran klasik dünya masallarından oluşan kitaplar, açıldığında 70 ekran televizyon boyutunu almaktadır. Büyüleyici güzellikte resimlerden oluşan kitaplar; çocuğunuzun hayal dünyasını beslerken kelime dağarcığını da geliştirecektir.

Fiyat ve Sipariş için tıklayınız. 
DOMİNO KALIPLI BOYAMA

Özel kutusunda, pastel boya, sulu boya ve resim defteri hediyeleriyle, çocuğunuz "Kalıplı Boyama Serisi" sayesinde çocuğunuz eğlenirken, el-göz koordinasyonunu geliştirebilecek. Çocuğunuz, kitaplardaki her sayfanın üzerinde bulunan pvc kalıp sayesinde, sayfanın üzerindeki resim veya harfleri şablondan kolaylıkla istediği yere defalarca çizebilecek.Ayrıca, bu çizme ve boyama işlemi sırasında çocuğunuz eğlenirken; Eşyaları, Harfleri, Hayvanları, Şekilleri, Sayıları ve Taşıtları öğrenme şansı da bulacak

DOMİNO İNTERAKTİF MASAL CD'LERİ
ASLAN ÖĞRETMENİM

Çocuğunuzun vazgeçemeyeceği yeni arkadaşı!
Milli Eğitim Bakanlığı'nın müfredatına uygun olarak uzmanlar tarafından hazırlanan Aslan Öğretmenin Eğitim Seti, ilköğretimin ön sınıflarında okuyan öğrencilerin bilgi ve becerilerini arttırmak ve zeka gelişimlerine yardımcı olmak için geliştirildi. Aslan Öğretmenim, zengin içeriğinin yanı sıra hobi filmleri, boyama kitapları gibi hediyeleri ile çocuğunuzun vazgeçemediği yeni arkadaşı olacak!

KİTAP
CD
BOYAMA KİT
KİTAP
ELEKT KİTAP

Amerikan Dil Eğitim Uzmanı Ph.Dr.Roger V.Andersen tarafından hazırlanmış 12 kitaplı GLOBAL START İngilizce Eğitim Programı ve 6 kitaptan oluşan dünyaca ünlü masallar.

İngilizce Öğreten Makina 6-12 yaş çocuk grubuna göre hazırlanmıştır.

ÇOCUK GELİŞİMİ ve EĞİTİMİ DİZİSİ

Down Ribbon: ANNE BEBEK BAKIM KİTAPLARI

Down Ribbon: 0-9 YAŞ GRUBU

 

Fiyat ve Sipariş için tıklayınız.

DETAYLI BİLGİ
"Bir varmış, bir yokmuş..." diye başlayan masalların büyülü dünyasını siz de özlemiyor musunuz? Öyleyse çocuğunuzu bu dünyada keyifli bir gezintiye çıkarmaya ne dersiniz?
Dünya Çocuk Masalları Seti'nin içinde 12 harika masal kitabının yanı sıra bu masalların tiyatro oyuncularının sesinden anlatıldığı 6 eğlenceli CD yer alıyor. Her CD'de iki masalın anlatımı, eğlenceli şarkılar ve karaoke etkinlikleri var.
HAYAT BŞLIYOR
DETAYLI BİLGİ
DETAYLI BİLGİ
DETAYLI BİLGİ
DETAYLI BİLGİ
DETAYLI BİLGİ

Magnetic Play and Learn Serisi'nin 8 harika başlığı aynı kutuda bir arada! Çocuğunuz bu kitapları okurken hem eğlenecek hem de yeni bilgiler edinecek. El-göz koordinasyonunu sağlar.    Manyetik parçaları kitapta uygun yerlerine yerleştirmelerini ister.                     

U
L
S
A
U
BEBEK BAKIM VCD SETİ
Dünyanın en çok satan 'Anne bebek bakım kitabı' Abc yayınevi tarafından 2007 baskı olarak tekrar yayınlandı. Her bir sayfası Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı kitabınız hamilelik sürecinden üç yaşına kadar vazgeçemeyeceğiniz başucu kaynağınız olacak.                           Fiyat ve Sipariş için tıklayınız.
ANNE BEBEK BAKIM KİTABI

'Cingöz Eğitim Seti' 3-6 yaş çocuk grubuna göre hazırlanmış çocukların kavramlar, sayılar, renkler, şekiller, toplama, çıkarma gibi işlemleri interaktif olarak oynayabilecekleri ve bilgisayar öğrenebilecekleri 4 cd-rom'luk bir eğitim programıdır.

Fiyat ve Sipariş için tıklayınız.

Down Ribbon: CD'li ÜRÜNLER
Down Ribbon: İNGİLİZCE EĞİTİM SETLERİ
Yaş Grubu: 3-6 Yaş                                                   

                                                    

'Çocuk Gelişim ve Eğitimi Dizisi' yaratıcılıktan zeka gelişimine, sanat eğitiminden cinsel eğitime, bedensel gelişimden psikolojik gelişime, sağlıktan beslenmeye, iletişimden disipline dek birçok alanda çocuk gelişimini tüm yönleriyle ele alan 18 kitaptan oluşmaktadır.

'Çocuk Eğitim Seti' anne ve babanın çocuklarının küçük yaşlardan ergenlik dönemine kadar olan süreç içinde , çocuklarıyla daha doğru iletişim kurmalarının  ve onları daha iyi anlamalarına yardımcı olmak amacı ile pedagoglar tarafından hazırlanmış  15 kitaptan oluşan bir settir.
Bebek bakımı vcd seti, annenin bebeğe hamile kalmasından başlayarak bebeğin doğumuna, beslenmesinden sağlık sorunlarına, emeklemesinden konuşmasına kadar yüzlerce konuyu öğretici görüntüler eşliğinde işlenmekte. setimizde 12 vcd ve 1 adet ninni albümümden oluşmaktadır.  Yaş Grubu: anne karnından- 4 yaş

 Benim ilk cd'lerim.Klasik müziği ve modern tarzı sentezleyerek, kendine özgü bir müzik yaratıp iki altın ve iki platin plak ödülü kazanan RAIMOND LAP'ın müziği bebeğinizin zihinsel, duygusal, fiziksel ve sosyal gelişimine katkıda bulunacak aynı zamanda size keyifli gülücükler sunan mutlu bir bebek görmenizi sağlayacak.Türkiye ile birlikte 52 ülkede satış rekorları kırmaktadır. 6 cd ve 1 günceden oluşmaktadır.                       Yaş grubu: Hamilelikten- 8 yaş Fiyat ve Sipariş için tıklayınız.

'Bizden Hareketli Masallar' açıldığı zaman üç boyutlu olan bu kitaplar çocuğunuzun hayal gücünü geliştirerek kitap okuma alışkanlığı kazandıran 6 hareketli masal kitabı, Türkiye'nin büyük sanatçısı  Müşfik KENTER'in sesinden anlatım cd'si ve bir adet müzik cd'sinden oluşan eğitim setidir.

Yaş grubu: 3-9 yaş

'Renkli Bilgiler 1' soru cevap şeklinde hazırlanmış olan beş ciltlik bu setimiz  çocuğunuzun merak ettiği ve bizim onlara cevap vermekte zorlandığımız sorulara onların anlayacağı dilde cevap veren bir genel kültür kitaplığıdır.Çocuklarınıza kitap sevgisini ve okuma coşkusunu bu kitaplarla kazandırabilirsiniz.

Yaş Grubu: 3-9 Yaş

'Akıllı İpler' 8 kitap, 8 konudan oluşan bu ürünümüz algılama ve zeka geliştirici oyunlar eğlendirici sorular, mantık yürütme oyunlarından oluşmaktadır. Sayılar, renkler, ilişkilendirme gibi konular yer almaktadır. Kartların üzerindeki resimleri iplerle eşleştiren çocuklar, deneme yanılma yöntemi ile hem doğruyu öğrenirken hem de eğlenmenin keyfini yaşıyor.   Yaş grubu:3-5 yaş 

Down Ribbon: CD'li ÜRÜNLER

Marvi Hammer belgeseller   10 vcd 1 kitap dan oluşan NATIONAL GEOGRAPHIC'in çocuklar için hazırlamış olduğu belgeseller. Belgeseller çizgi filmlerle desteklenmiştir.

Yaş Grubu: 4 - 11  yaş                               

Fiyat ve Sipariş için tıklayınız.

                                           

Fiyat ve Sipariş için tıklayınız.

                         

Fiyat ve Sipariş için tıklayınız.
Clifford 10 vcd ve 1 kitaptan  oluşan bu setimiz pedagogların ve eğitimcilerin işbirliği ile hazırlanan clifford çizgi filmleri çocuğunuzda görmek istediğiniz 10 fikir çerçevesinde geliştirilmiştir. paylaşmak, kendine güven, doğruyu söylemek gibi bu "küçükleri büyüten 10 fikir" her vcd'de bulunan anne baba el kitabı bulunur. Vcd ve kitaplar hem türkçe hem ingilizcedir. İngilizce öğrenimini destekler.              Yaş Grubu: 3 - 7  yaş