ANA SAYFA

 

 

 

BU ÜRÜNÜN PEŞİN FİYATINI VE TAKSİT KOŞULLARINI ÖĞRENMEK İÇİN TIKLAYIN

 

Kavramlar Evi: Problem   çözme,   motivasyon ve dikkat becerilerini geliştirir, aktif öğrenmeyi destekleyerek çocukların okulda edinecekleri bilgilerin  daha kalıcı  olmasını sağlar.   Program    çocukların sağ/sol,  az/çok,  yukarı/aşağı, uzun / kısa,       büyük / küçük, yüksek / alçak,  ağır/hafif  gibi kavramlar    ile   ilgili      temel özellikleri   tanıyabilmesini  ve bu  kavramlarla   ilgili   verilen yönergeleri uygulayabilmesini amaç edinmiştir.

Renkler ve Şekiler Evi: Çocuğa     ana    ve    ara     renkleri  tanıyabilme     becerisi   kazandırır.  Zeka    gelişimine   yönelik   çeşitli     oyunlarla, çocuğa verilen  nesneleri birçok özelliklerine göre   sınıflayabilme    ve   gruplayabilme   becerisi kazandırır.  Çocuğun çeşitli şekilleri   çizmesine   yardımcı olan etkileşimli alıştırmalar; kare, üçgen,  dikdörtgen   ve   çember  şekillerini   tanıyabilme   ve çizebilme  becerisi   kazandırır. Çocuk farkında olmadan geometriye ilk adımını atmış olur.

Sayılar Evi : Ders  evi ve oyun  evi adında. iki     bölümden oluşan program, çocuğun ilköğretim  yıllarında matematik dersinden korkmamasını  sağlar,  aksine onun    matematik konularına     olan ilgisini artırır. Asıl hedef; çocukların   problem    çözme, zihinden   hesaplama,  motivasyon      ve dikkat becerilerini   geliştirmektir.

Toplama ve Çıkarma Evi: Çocukları basit toplama  ve çıkarma   işlemleri   ile  tanıştırır.  1'den 10'a  kadar   sayılarla  basit  toplama  ve çıkarma    işlemlerini  eğlendirerek öğretir.   Balon   patlatma  gibi çocukların  sevdikleri    aktiviteleri      multimedya     ortamına    taşıyarak      çocuğa,    toplama      ve    çıkarma işlemlerinin     mantığını   oyunlarla öğretir,    öğretirken    eğlendirir  ve düşündürür.

İLETİŞİM
GERİ DÖN