ANA SAYFA

 

 

 

BU ÜRÜNÜN PEŞİN FİYATINI VE TAKSİT KOŞULLARINI ÖĞRENMEK İÇİN İLETİŞİM BÖLÜMÜNDEKİ FORMU DOLDURARAK YOLLAYABİLİRSİNİZ

 

 

Denizlerde Yaşam ve Heyecan Verici Diğer Haberler                                                                           Bölüm 1: Köpekbalıkları ve balinalara tehlikeli derecede yaklaşan bir sualtı kameramanıyla derinlere dalar mısın? Yeni Zellanda'daki araştırmacılar yunusların birbirleriyle nasıl konuştuklarını araştırıyorlar. Sonra Alaska'ya, denizaslanlarının aile yaşantısına tanık olmaya gidiyoruz.

Bölüm 2: Zeki bir fok, sırtına bağlanan kameralar sayesinde derinlerdeki yaşamı filme çekiyor! En güzel fotoğraflarını serbest paraşüt atlayışı sırasında çeken bir fotoğrafçıyla da tanışacağız ve beyaz karınlı deniz kartallarının zehirli su yılanlarını nasıl avladığını göreceğiz.

Dinozorlar, Fosiller ve Geçmişin Sırları                                                                                                   Bölüm 1: Bir bütün olarak ortaya çıkarılan tek T-Rex türü dinozorun öyküsü bu bölümdeki haberler arasında! Ayrıca arkeologlar Mısır'da mumyalarla dolu bir vadi keşfediyorlar ve yüzyıllardır efsanelere konu olan bir korsan gemisi, içindeki hazinelerle gün ışığına çıkarılıyor.

Bölüm 2: Sahra Çölü'nde saklı dinozor iskeletlerinin ve dev dinozor yumurtalarının peşindeki bir araştırmacıya katılmak ister misin? Tayland'da yaralı bir fili sağlığına kavuşturma operasyonu ve film oyuncusu bir ayının eğiticisiyle çalışmaları da bu bölümde yer alıyor.

Volkanların Yıkıcı Gücü ve Başka Ateşli Haberler
Bölüm 1: İzlanda'da buzulaarın altında saklı bir volkanı arayan bilimadamlarına katılmak ister misin? Güney Pasifik'te, içi lav kaynayan bir volkana inen cesur fotoğrafçı ve okyanus dibindeki çamur volkanlarını inceleyen araştırmacılar da bu heyecan verici bölümde yer alıyor.

Bölüm 2: Hindistan'da bir şehri maymunlar basınca neler olur? Yaramaz makak maymunlarının maceraları bu bölümde yer alıyor. Ayrıca çığ altında kalan insanları kurtaran yetenekli bir köpeğin öyküsü ve dişi ağrıyan bir panteri iyileştiren bir doktor da dünyadan haberler arasında.

Buzullardan Çöllere Uçlarda Yaşam                                                                                                          Bölüm 1: Bolivya'nın balta girmemiş ormanlarında yaşayan egzotik ve güzel hayvanların peşindeki bir fotoğrafçıya katılmak ister misin? Namibya'da kavurucu sıcağa rağmen hayatta kalmayı başaran vahşi atlar ve Kaliforniya'daki çalışkan ağaçkakanlar da bu bölümde yer alıyor.

Bölüm 2: Afrika'daki fotoğrafçılarsa dünyanın en hızlı kara hayvanı olan çitaları resimlemenin peşindeler. Penguenleri gözlemlemek için Güney Kutbu'na yerleşen üç çocuklu bir aile yaşamlarını teknede sürdürüyorlar. Arizona çölündeki akrepler de bu heyecan verici bölümde ekrana geliyor.

Ürkütücü Yaratıklar ve Yürek Hoplatan Diğer Öyküler
Bölüm 1: Florida bataklıklarında yaşayan timsahlar ve akrabaları alligatörler arasındaki fark nedir? Bu ürkütücü hayvanlar hakkında pek çok bilgi bu bölümde. Ayrıca çölde yaşayan sevimli kuyruksürenler ve Peru'nun yüksek dağlarında saklı eski hazineler de dünyadan haberler arasında.

Bölüm 2: Güney Pasifik'te korkusuz bir fotoğrafçı tüm tehlikeleri göze alarak bir volkanın kalbine iniyor. Bir ineği bile öldürecek güçteki saldırgan ateş karıncalarının öyküsü ve yunusların yaşantısı da bu bölümdeki ilginç haberler arasında.

Afrika’da Vahşi Yaşam Ve Egzotik Öyküler                                                                                            Bölüm 1: Vahşi aslanların Namibya'daki yaşantısı ve aile içi ilişkileri iki belgesel yapımcısının gözünden aktarılıyor. Mavi balinaların peşinde, okyanuslarda heyecan verici bir yolculuk ve baharla birlikte uzun bir göçe başlayan som balıklarının macera dolu öyküsü de bu bölümde yer alıyor.

Bölüm 2: Afrika'nın simgelerinden zürafaların yaşam alanları tehdit altında! Bu sevimli hayvanlara yeni bir yuva arayan gönüllülerin öyküsü dünyadan haberlerde. Amerika'da her yıl büyük yıkıma yol açan tornadolar ve Japonya'daki dev eşek arılarının vahşi yaşamı da bu bölümdeki haberler arasında

Gökyüzünden Öyküler ve Diğer Baş Döndürücü Haberler

Şimdi çocuklar çok şanslı! Televizyon spikeri sevimli fare Marvi Hammer ve muhabir arkadaşları ile hem dünyayı tanıyor hem de İngilizce öğreniyorsunuz. Marvi ile arkadaşları, National Geographic stüdyolarında
 

Marvi Hammer - Hayatta Kalmanın Zekice Yolları ve Diğer Yararlı Öyküler

Şimdi çocuklar çok şanslı! Televizyon spikeri sevimli fare Marvi Hammer ve muhabir arkadaşları ile hem dünyayı tanıyor hem de İngilizce öğreniyorsunuz. Marvi ile arkadaşları, Natioonal Geographic stüdyolarında

Marvi Hammer - Sevimli Dostların Arasında

Şimdi çocuklar çok şanslı! Televizyon spikeri sevimli fare Marvi Hammer ve muhabir arkadaşları ile hem dünyayı tanıyor hem de İngilizce öğreniyorsunuz. Marvi ile arkadaşları, National Geographic stüdyolarında

Hayvanlar Dünyasının Usta Avcıları

Şimdi çocuklar çok şanslı! Televizyon spikeri sevimli fare Marvi Hammer ve muhabir arkadaşları ile hem dünyayı tanıyor hem de İngilizce öğreniyorsunuz. Marvi ile arkadaşları, National Geographic stüdyolarında

GERİ DÖN
İLETİŞİM
 
10 Vcd ve 1 kitaptan oluşur

Marvi Hammer televizyon stüdyosunda yaşayan sevimli bir faredir. Gündüzleri bir köşeye saklanır, gece olup da herkes evine gidince stüdyoda kendi şovunu sunar. İşte asıl eğlence o zaman başlar!

Marvi, National Geographic' in hazırladığı en heyecan verici ve ilginç programları ekrana getirir. Tabii dünya muhabirlerinin geçtiği kısa haberleri de unutmamalı! Jaycee, Mingh ve Roberto'nun ortak dili İngilizce'dir ve hazırladıkları haberler de İngilizce yayınlanır. Bakalım bu ilginç filmleri izlerken İngilizcen de ilerleyecek mi?