ANA SAYFA

 

 

 

BU ÜRÜNÜN PEŞİN FİYATINI VE TAKSİT KOŞULLARINI ÖĞRENMEK İÇİN İLETİŞİM BÖLÜMÜNDEKİ FORMU DOLDURARAK YOLLAYABİLİRSİNİZ

 
GERİ DÖN
İLETİŞİM


Denizler altındaki gizemli dünyanın ayrıntıları bu belgesellerde. Hem doğal yaşamın uzantıları hem de denizaltında yer alan insan kültürüyle ilgili batıklar hakkında geniş bilgiler bulacağınız bu filmlerin tümü Türkçe dublajlı.

Her birinde zengin bir görüntü şöleni bulacağınız bu belgeseller eğitici ve eğlendirici öğeler de taşıyor. Denizlerin altındaki ve üstündekileri merak edenler için kaçırılmaması gereken bir koleksiyon.

Ürün 1: YUNUSLARIN VAHŞİ YÜZÜ
Ürün 2: PEMBE YUNUS EFSANESİ

Yunusların, balık sürülerine karşı takım olarak gerçekleştirdikleri saldırılara şahit olun. Yunus cinsinin en korkusuz üyesini, katil balinayı saate 30 mil hızla kurbanını yakalamaya çalışırken izleyin.
Ürün 3: PEARL HARBOR: SALDIRININ İZLERİ (2VCD)

Titanic’in kaşifi Dr. Robert Ballard’la yüksek teknolojili bir araştırmaya katılın. Amerikalılardan ve Japonlardan sağ kalanların görgü şahitliğiyle savaşı tekrar yaşayın. 7 Aralık 1941 Pearl Harbor’daki, saldırının arkasındaki gerçek hikayeyi, sadece National Geographic’in anlatabileceği şekilde izleyin.
Ürün 4: SUALTININ HAZİNELERİ
Ürün 5: KÜBA'NIN KAYIP HAZİNELERİ

Titanic’in kâşifi Dr. Robert Ballard ve ekibine deniz altındaki son meceralarında eşlik edin. Okyanus yüzeyinin çok altında gizem dolu bir dünya ve kayıp hazineler yatıyor... Deniz kanunları, yüzlerce yıllık Eski Roma gemileri, ıspanyol kalyonları ve lüks yolcu gemilerinin üzerinde kimlerin hak sahibi olduğu tartışmalarını sonuçlandıramıyor.
Ürün 6: KARADENİZ: NUH TUFANI'NIN PEŞİNDE
Ürün 7: KAYIP CENNET

Roberd D. Ballard, antik kültürlerin buluştuğu kıyı şeridi boyunca, tarihöncesi bir sel sonucu oluşan zehirli sularda, Karadeniz’in esrarını keşfediyor. Tunç Çağı’na ait en az 4000 yıllık iskeletler, Karadeniz kıyısında, İkiztepe’de yeniden gün ışığına çıkıyor.
Ürün 8: OKYANUS GEZGİNLERİ
Ürün 9: KAPLUMBAĞA OPERASYONU

National Geographic’le beraber denizaltı dünyasında bir tura çıkın. İri denizkaplumbağasının hayatını kurtarmak için öldürücü yunustan kaçarken takip edin. Bilim adamları bioluminesans denilen esrarengiz biyolojik ışıldama ile ilgili araştırma yaparken, siz de onlarla 2000 metre derine, o ürkütücü karanlığa dalın.
Ürün 10: KAYIP DENİZALTI
Ürün 11: GİZLİ HABERLEŞME

Japon denizaltısı I-52, 2. Dünya Savaşı sırasında Atlantik’in derin sularına battığında, 100’den fazla insan ve iki ton altın taşıyordu. Eskinin askeri, bugünün “serüvenci”si, bütün zorlu koşullara rağmen, 50 yıllık bir sırrı çözmek üzere, kayıp denizaltını ve altınları bulmak için derinliklere doğru, başarılması zor bir yolculuğa çıkıyor.
Ürün 12: AVUSTRALYA'NIN BÜYÜK RESİFİ
Ürün 13: AVUSTRALYA'NIN GİZEMLİ HAYVANLARI

Avusturalya'daki efsanevi Büyük Resif'in nüfusu garip ve muhteşem yaratıklardan oluşur: Mercanlar, denizşakayıkları, solucanlar, karındanayaklılar, dev istridyeler, ıstakozlar, karidesler, yengeçler, çok çeşitli balıklar ve kuşlar...
Ürün 14: AKDENİZ'İN KAYIP GEMİLERİ
Ürün 15: BATIK AVCILARI

Titanik’i bulan ünlü denizaltı kaşifi Dr. Robert Ballard’a, İsrail kıyıları yakınlarındaki eşine az rastlanır bir
SETTEKİ ÜRÜNLER