ANA SAYFA

 

 

 

BU ÜRÜNÜN PEŞİN FİYATINI VE TAKSİT KOŞULLARINI ÖĞRENMEK İÇİN İLETİŞİM BÖLÜMÜNDEKİ FORMU DOLDURARAK YOLLAYABİLİRSİNİZ

 
GERİ DÖN
İLETİŞİM

Hayvanlar Dünyası, National Geographic’in hayvanlarla ilgili en iyi belgesellerinden yapılmış bir seçmedir. National Geographic’in üstün sinematografisinin ürünü olan bu filmlerde sizi yepyeni ayrıntılar ve bilgilerin yanısıra benzersiz bir görsel şölen de bekliyor.

Özel kutuları içinde satışa sunulan Hayvanlar Dünyası Özel Koleksiyon edisyonu hem yüksek eğitici/öğretici değeri hem de görsel kalitesinin sağladığı eğlendirici özelliğiyle her evde bulunması gereken bir eserdir.

Ürün 1: YAVRU HAYVANLARIN ÖYKÜLERİ
Ürün 2: OYUN DÜNYASI

Yavru bir hayvan gördüğümüzde yüzümüzde neden bir gülümseme belirir? En yaramazından utangacına, en korkuncundan dayanılmazına hemen tüm hayvanların yavrularını izlemek çok eğlencelidir. Hayvan yavrularının macera, keşfetme, öğrenme ve
Ürün 3: KAR KAPLANI
Ürün 4: KAPLAN GÖZÜ

Vahşi doğada kendine yarattığı güvenli alanlarda çok az rastlanan muhteşem Sibirya Kaplanı kedigillerin dünyadaki en büyük örneğidir. Ne yazık ki aynı zamanda en fazla yok olma tehlikesiyle karşı karşıya olan türdür. Sadece 300 tane kadar kar kaplanı kalmıştır. Bu belgeselde onları tehdit altındaki çevre koşullarından kurtarma mücadelesi veren bilim
Ürün 13: KATİL BALİNALAR: DENİZİN KURTLARI
Ürün 14: FİYORDLARIN KATİL BALİNALARI

Katil Balinalar, tüm dünyada denizlerin efendileridir. Tıpkı kurtlar gibi gruplar halinde avlanırlar, avlarını yakalamak için birlikte çalışırlar. Bu belgeselde onların olağanüstü tekniklerini incelemek için bir yolculuğa çıkacaksınız. Kısacası denizlerin bu muazzam yaratıkları hakkında yeni deneyimler kazanacağınız bir belgesel...
Ürün 5: BÜYÜK BEYAZ KÖPEKBALIĞI
Ürün 6: KÖPEKBALIĞININ PEŞİNDE

Ünlü Köpekbalığı (Jaws) filminin 25. yıldönümünde National Geographic ekibi bu kötü şöhretli, "mükemmel öldürme makinesi" olarak adlandırılan yaratık hakkında yeni keşifler yapmak için yola koyuldu. Bu ekipte Jaws filminin yaratıcısı Peter Benchley, ünlü sualtı fotoğrafçısı David Doubilet ve bir zamanlar bir beyaz köpekbalığından canını zor kurtarmış olan Rodney Fox yer alıyordu.
Ürün 7: SÜPER TİMSAH
Ürün 8: TUZLUSU TİMSAHLARI

Tam 10 tonluk ve 12 metre uzunluğunda bir timsah. Başka bir ifadeyle neredeyse bir otobüs uzunluğunda. 110 milyon yıl önce yaşamış olan bu timsahın kalıntıları Sahra Çölü'nde bulunduğunda National Geographic ekibi oraya gitti ve fosilbilimci Paul Sereno ile sürüngen uzmanı Brady Barr'in başlattığı çalışmayı yakından izledi. Siz de bu ayrıcalıklı yolculuğa katılın.
Ürün 15: ASLANLARLA YÜRÜYÜŞ
Ürün 16: ASLANLARLA YAŞAMAK

Hayvanlar kralı olarak bilinen aslanların aile yaşamı ve aralarındaki iş bölümü nasıldır? Yavruları nasıl eğitirler? Nasıl ve hangi teknikleri kullanarak avlanırlar? Bu soruların cevaplarını aramak için Zimbabve'nin kuzeyindeki ıssız bölge ideal bir yerdir. Aylar boyunca bölgede kalan National Geographic ekibi aslanların gündelik hayatlarına tanıklık etti.
Ürün 9: KUTUP AYISI
Ürün 10: BUZUL MACERALARI

National Geographic kameraları bir kutup ayısı ailesini ikiz yavrularıyla birlikte iki yıl boyunca izledi. Çoğu daha önce hiç filme alınmamış unutulmaz anları içeren bu buzul macerasında yavruların ilk kez inlerinden çıktıklarında yüzlerinde beliren şaşkınlığı, üç ay süren kış uykusundan kalktıklarında ailecek buzları kırarak fok balığı avına başlamalarını izleyeceksiniz.
Ürün 11: KANGURULARIN DÖNÜŞÜ
Ürün 12: YILAN AVCILARI

Kırmızı Kangurular dünya üzerindeki en zorlu ortamlardan biri olan Avustralya'nın iç bölgelerinde varlıklarını sürdürmeyi başarmışlardır. Yazın çok yükselen hava sıcaklığı nedeniyle Kırmızı Kangurular günboyu hareketsiz dururlar. National Geographic bu olağanüstü hayvanların yaşamlarını yakından izledi, kangurularla ilgili ilginç ayrıntıları filme aldı.
SETTEKİ ÜRÜNLER

Ürün 19: KEDİLERİN GİZLİ YAŞAMI
Ürün 20: ÇILGIN KEDİLER

Günümüzde kediler güzellikleri ve eşsiz kişilikleri nedeniyle sevilmektedirler. Ama bu sevimli yaratıkların içinde bir katil ruhu hala saklanmaktadır. Siz bu belgeseli izlerken geçen süre içinde sadece ABD'de yaşayan ev kedileri 100.000'den fazla memeliyi yakalamış olacaktır. Ya sizin kediniz? Siz uyurken onun neler yaptıklarının ayrıntılarını bu belgeselde öğreneceksiniz
Ürün 17: ATLAR
Ürün 18: AMERİKA'NIN KAYIP ATLARI

Günümüzden 4 bin yıl önce insanlarla atların karşılaşmasıyla başlayan ilişki pek çok şeyin değişmesine yol açmıştır. Atlar bizim itaatkar hizmetkarlarımız, yorulmak nedir bilmeyen yoldaşlarımız, sadık dostlarımız olmuşlardır. National Geographic, kalplerimizi kazamış olan bu soylu hayvanların yaşamlarıyla ilgili ayrıntıları gözler önüne seriyor.