ANA SAYFA

 

 

 

BU ÜRÜNÜN PEŞİN FİYATINI VE TAKSİT KOŞULLARINI ÖĞRENMEK İÇİN İLETİŞİM BÖLÜMÜNDEKİ FORMU DOLDURARAK YOLLAYABİLİRSİNİZ

 
GERİ DÖN
İLETİŞİM

Eski Uygarlıklar ve Egzotik Yerler; Dünyanın önde gelen yönetmenlerince hazırlanmış ve uluslararası önemli ödüller kazanmış olan National Geographic belgesellerine VCD formatında sahip olabilirsiniz.

Eski Uygarlıklar ve Egzotik Yerler adını taşıyan ve eğitici değeri yüksek filmlerden oluşan bu koleksiyon, Milli Eğitim Bakanlığı Talim Terbiye Kurulu'nun 16 Haziran 2000 tarihli ve B.08/.0.TTK.0.01.04.01/611 sayılı kararıyla ilk ve ortaöğretim kurumlarına tavsiye edildi.

Dünya kültüründe iz bırakmış uygarlıklarını anlatan bu belgeseller VCD formatında Türkçe dublajlı olarak yer alıyor.

Türkçe dublajlı, 16 VCD

Ürün 1: VEZÜV YANARDAĞI'NIN GÖLGESİNDE
Ürün 2: DEPREMLERİN VE VOLKANİK PATLAMALARIN OLUŞUMU

Roma ımparatorluğu'ndan beri, Vezüv Yanardağı elli kezden fazla patlayarak çevre şehir ve kasabaları harabeye çevirdi. Vezüv,M.S 79'da, Pompei ve Herculaneum'u yıkarak, insanları diri diri lavların altına gömdü.
Ürün 3: FİRAVUNLARIN SIRLARI
Ürün 4: ALTIN MUMYALAR

Piramitleri kim inşa etmişti? Mumyalamanın sırları nelerdir? Ölümden sonraki yaşam için hangi eşyalar tercih edilirdi?Gizem dolu bir diyarda, piramitleri inceleyen arkeologlara eşlik edin.Roberd D. Ballard, antik kültürlerin buluştuğu kıyı şeridi boyunca, tarihöncesi bir sel sonucu oluşan zehirli sularda, Karadeniz’in esrarını keşfediyor. Tunç Çağı’na ait en az 4000 yıllık iskeletler, Karadeniz kıyısında, İkiztepe’de yeniden gün ışığına çıkıyor.
Ürün 5: KARAYİP DENİZİ'NİN MÜCEVHERLERİ
Ürün 6: DERİNLİKLERİN GÖRÜNTÜLERİ

National Geographic kameraları, Karayip Denizi'nde bir bebek balinanın deniz yüzeyine yakın bir noktada oynaşmasını, bir manatinin uykuya hazırlanmasını ve yunusların kumdan ovalardaki oyununu yakalıyor.
Ürün 7: MAYALAR'IN KAYIP KRALLIKLARI
Ürün 8: MEKSİKA KÜLTÜRÜ

Mayalar, Meksika ve Orta Amerika’nın cangıllarında, dönemin en gelişmiş uygarlıklarından birini kurdular. Copan, Dos Pilas ve diğer klasik Maya harabelerinde, inanılmaz güzellikteki sanat eserlerini ve dev tapınakları ortaya çıkaran arkeologlara eşlik edin.
Ürün 9: MISIR: SONSUZLUĞUN PEŞİNDE
Ürün 10: TARİH ÖNCESİ İNSANIN SIRLARI

Eski Mısırlılar, yüzyıllar boyunca, muhteşem anıtlar yarattılar. Luxor ve Karnak'ın dev tapınaklarından başlayarak Nil Nehri'ni geçin ve Ölüler Ülkesi'ni keşfedin. Mısırbilimcilerle inanılmaz bir yolculuk yapın.
Ürün 11: TIBET'İN SIRLARI
Ürün 12: BALI: TANRILARIN BAŞ YAPITI

Dinsel inançların yoğunluğu, egzotik dansları, müziği, esrarengiz ritüelleri ile ünlü ve pek çok kimsenin yeryüzündeki cennet diye tanımladığı, büyüleyici Bali adasına bir yolculuğa hazır mısınız?
Ürün 13: YAĞMUR ORMANI
Ürün 14: İPEK MAYMUNLARI

Bugüne kadar pek az insanın erişebildiği yükseklikte yağmur ormanları benzersiz bir yeşil kubbe oluşturur. Ağaç tepelerinde kurulu karmaşık bir yaşam ağını çözmeye çalışan bir avuç korkusuz araştırmacıya katılın.Bugüne kadar pek az insanın erişebildiği yükseklikte yağmur ormanları benzersiz bir yeşil kubbe oluşturur. Ağaç tepelerinde kurulu karmaşık bir yaşam ağını çözmeye çalışan bir avuç korkusuz araştırmacıya katılın.
Ürün 15: HAWAII: CENNETTEKİ YABANCILAR
Ürün 16: BÜYÜK GÖLLER

Bir zamanlar yeşil deniz kaplumbağaları, oyuncu fokbalıkları ve Hawaii balıkçıl kuşlarının hayat bulduğu yer, şimdi aynı hayvanların varlıklarını sürdürmaya çalıştıkları hassas bir doğal ortam.
SETTEKİ ÜRÜNLER