ANA SAYFA

 

 

 

BU ÜRÜNÜN PEŞİN FİYATINI VE TAKSİT KOŞULLARINI ÖĞRENMEK İÇİN İLETİŞİM BÖLÜMÜNDEKİ FORMU DOLDURARAK YOLLAYABİLİRSİNİZ

 
GERİ DÖN
İLETİŞİM

Genetik biliminden uzay araştırmalarına, doğal afetlerden kayıp şehirlere pek çok konu National Geographic’in en güzel koleksiyonlarından Doğanın ve Dünyanın Sırları setinde kapsamlı bir biçimde inceleniyor.

Yaşadığımız dünyanın ve parçası olduğumuz evrenin tüm bilinmeyenlerini araştıran Doğanın ve Dünyanın Sırları belgesel koleksiyonu hem içerdiği zengin bilgi hem de görsel kalitesinin sağladığı eğlendirici özelliğiyle her evde bulunması gereken bir eser.

Ürün 1: ZEHİRLERİN BİLİNMEYEN GÜCÜ

Tıpkı zehirleri savunma amaçlı kullanan bitkiler gibi insanlarda zehirleri yararlı amaçlar için kullanmayı öğrenmişlerdir. Bugün kanserle mücadeleden kalp krizini önlemeye kadar pek çok alanda zehirler ilaç olarak kullanılmaktadır.
Ürün 2: MUHTEŞEM MAKİNE: İNSAN VÜCUDU

Bir yanda yeni tip teknolojileri öte yandan ölüm kalım-içeren kişisel dramlar, insan vücudunun bilinmeyen yönleri, Muhteşem Makine: İnsan Vücudu belgeselinde şaşırtıcı bir tarzda bir araya getiriyor.
Ürün 9: DOĞANIN GİZLİ SIRLARI

Dünyadaki en gelişmiş silah sistemleri doğadakilerdir. Doğanın bu muhteşem silahları suda yürüyebilir, yer çekimine meydan okuyabilir, havada ve karada hiç güç harcamadan manevra yapabilir. düşmanın yerini gelişmiş tekniklerle bulup yok edebilir.
Ürün 3: KAYIP DÜNYANIN SIRLARI: İNKA MUMYALARI

Günümüzde kalan mumyalar, kayıp şehirler ve keşifler büyüleyici İnka uygarlığının muhteşem yükselişi ve korkunç düşüşü hakkında yeni ipuçları veriyor. Bu filmde paha biçilmez İnka kalıntılarını yağmacılardan ve kentleşmeden korumaya çalışan arkeologlarla tanışın.
Ürün 4: GENETİK BİLİMİ: KLONLAMA

Genetik klonlamanın mucizevi potansiyeli ve korkutucu sonuçları nelerdir? National Geopraphic kameraları insan soyunun kaderini değiştirecek gelişmeyi tarihi bir perspektiften inceleyecekte ele alıyor.
Ürün 10: DERİ: VÜCUDUMUZU SARAN GİZEMLİ ÖRTÜ

Hergün üzerimizde olan doğal giysimiz deri hepimizi derinden etkiler. National Geographic bu olağanüstü dokumuzun derinliklerine inerek onun sadece nasıl çalıştığının değil kültürek kimliğimizi nasıl şekillendirdiğinin de resmini ortaya koyuyor.
Ürün 5: HEDEF UZAY
Ürün 6: BAŞKA DÜNYALILAR

Bu belgesel uzaya çıkan gözü pek öncülerden günümüzde hala tehlikesini koruyan uzay yolculuklarına kadar, bizi çevreleyen sonsuzluğun keşfi için çabalayan insanlığın tarihine heyecan verici bir bakış sunuyor.
Ürün 7: DOĞANIN ÖFKESİ
Ürün 8: TORNADO AVCILARI, YILDIRIMLAR..

Tornadolar, depremler, tropikal fırtınalar ve azgın seller... Hepside doğanın insan varlığını tehdit eden korkunç gücünün eseri olarak karşımıza çıkıyor. En ilkel ölüm gücünü anlamaya çalışan bilimsel ekiplere sizde katılın. Toplam 3 Film: Doğanın Öfkesi, Tornado Avcıları ve Yıldırımlar Düştüğünde
SETTEKİ ÜRÜNLER

Ürün 12: ASTEROİDLER: ÖLÜMCÜL ÇARPIŞMA

"Serseri kurşunlar" gibi hareket eden asteroidler ve kuyruklu yıldızların her yıl milyonlarcası gökyüzüne çarpıyor ve tonlarca küçük meteor gezegenimize düşüyor. Bizi bekleyen tehlikeyi biliyoruz. Peki kendimizi nasıl koruyabiliriz?
Ürün 11: ÇIĞ: BEYAZ ÖLÜM

Doğanın bu şiddetli gücü ağaçları bir dal gibi kırar, evleri moloz yığınına dönüşürür ve yoluna çıkan talihsizleri yok eder. Bu özel belgeselde çığ felaketini yaşamış olanların maceralarını izleyeceksiniz