ANA SAYFA

 

 

 

 

BU ÜRÜNÜN PEŞİN FİYATINI VE TAKSİT KOŞULLARINI ÖĞRENMEK İÇİN İLETİŞİM BÖLÜMÜNDEKİ FORMU DOLDURARAK YOLLAYABİLİRSİNİZ

 
GERİ DÖN
İLETİŞİM

TELL ME MORE FRANSIZCA

10 CD ROM

Ders Saati(yaklaşık): 600

Öğretim Dili: Türkçe

Tell Me More, Avrupa Birliği desteği ve dünya’nın saygın eğitim kurumları iş birliği ile hazırlanmış, dünya da 60 ülkede 5 milyon kullanıcıya ulaşmış, yüzlerde kurum tarafından (Shell, General Electric, Daimler Chrysler, Colgate, BMW, Siemens, IBM, HP vb. ) çalışanlarının dil eğitimi için seçilmiş, en yeni, en güvenilir ve en kapsamlı dil öğretim setidir.

Tell Me More, konuşma tanıma sistemi (Spoken Eror Tracking System) sayesinde telaffuzunuzu değerlendirir ve hatalarınızı düzeltirir. Tüm kelimeler için 3 boyutlu fonetik animasyonlar ile doğru telaffuz için ağız yapısını gösterir. Tell Me More, bilgisayarınızın başında öğretmene ihtiyaç duymadan yabancı dil öğrenmeniz için gerekli donanım, teknoloji, ve içeriğe sahip olarak kişiye özel “hazır” ders programları ile gelir.

* 2.220 cümle, 15.000 sözcük içeren etkileşimli diyaloglar, 100’lerce mpeg video, 8000 kelime içeren konu sözlüğü, 192 dilbilgisi konusu, 700 fiil çekim tablosu, 5.000’in üzerinde alıştırma ve testler ile Tell Me More, 800 saat (tekrar kurlar ile 1.000 saat) çalışma olanağı sunarak evinize yabancı dil kursunu getiriyor. Üstelik sınırsız tekrar imkanı ve 7 kullanıcıya kadar destek vererek evdeki her bireye yabancı dil öğrenme imkaanı getiriyor. (* Başlangıç+Orta+İleri+İş Düzeyi için geçerlidir.)

Ayrıca Toefl, Toeic, Europan Council, Bright ve Bulats gibi sınav sistemlerine uyumlu çalıştırarak, çok çeşitli testler ve denemeler ile bu özel sınavlara sizi hazırlar.

Üst üste Avrupa Birliği Jüri Özel ödül sahibi (Europrix) Tell Me More ile çok kısa sürede yurtdışında kendi ihtiyacınızı karşılayabilecek yabancı dil kapasitesine ulaşacaksınız.

Hangi Seviyede Hangi Becerileri Kazanırım?

BAŞLANGIÇ
• Bildik kişileri ya da tanıdığını nesneleri anlatan kısa ve basit bir metni anlar.
• Basit soruları anlar – karşısındakinin ne istediği, nerede olduğu, kim olduğu gibi
• Genel Konular hakkında 100-300 sözcükten oluşan metinlerin içeriğini anlar.
• Yaklaşık 5 yanıttan oluşan diyalogları anlar – örneğin ana karakterlerin kim olduğu, konuşmanın nerede geçtiği ve konunun ne olduğu gibi.

ORTA
• Günlük yaşamla ilgili ve 1000 sözcüğü geçmeyen metinlerin önemli noktalarını anlar.
• Bir iki sayfa uzunluğundaki bir mektubun ya da resmi evrakın ana fikrini anlar.
• Dergi ya da gazete makalesi okur.
• Günlük yaşamla ilgili 5-10 dakikalık basit diyalogları kolaylıkla anlar.
• Geçmiş zaman kavramı içeren, fikirler ve tercihler konulu 10-20 dakika uzunluğunda ki diyalogların ana fikrini anlar.

İLERİ
• Bir mektubun ya da resmi evrağı zorluk çekmeden anlar.
• 10-20 sayfalık kısa öyküler okur. Dergi ya da günlük gazetelerdeki çoğu makaleleri anlar.
• Güncelik dilde yazılmış ve bildik konuları içeren öyküler okur.
• Bilgi sahibi olduğu bir konuda fazla metin içermeyen internet sitelerinin içeriğini anlar.
• Eski zamanlardan, zevklerden vs. bahseden günlük yaşamla ilgili 30 dakika ile 1 saat arası süren konuşmaları zorluk çekmeden anlar. Ancak çok hızlı konuşulursa sorun yaşayabilir.
• İş ve ticaret konusunda, ekonomi, finans, bilim ya da siyaset içerikli bir saat ya da daha uzun süreli diyalogları anlar.

Avrupa Birliği’nin desteği ve University of the West of England - İngiltere, University of Louvain – Belçika, Universitat Autonomia of Barcelona – İspanya, The Association for Adult Professional Training – Fransa ve İtalyan eğitim yayıncısı DIDAEL – İtalya, işbirliği ile hazırlanmış ve en yeni teknolojilerle donatılmış Tell Me More Yabancı Dil Eğitim Setleri, 60’a yakın ülkede 5,000,000’dan fazla kullanıcıya sahiptir.

Etkileşimli Diyaloglar
2,200 cümle ve 15,000 sözcük içeren etkileşimli ve akıcı diyaloglarla telaffuzunuzu geliştirin.

Telaffuz Kayıtları ile 8,000 Kelime İçeren Konu Sözlüğü
Telaffuz kayıtları ve Türkçe karşılıkları ile birlikte 8,000 sözcük içeren Konu Sözlüğüne her an ulaşabilir ve sözcük dağarcığınızı geliştirebilirsiniz.

Dilbilgisi ve Fiil Çekimi
Sade ve animasyonlu açıklamalar kullanan 192 dilbilgisi kuralı ve 700 fiil çekimi tablosuna kolayca ulaşabilirsiniz.

4,000’in Üzerinde Alıştırma
Program boyunca öğretilen dilbilgisi ve sözcük bilgisi içeren 25 değişik yazılı ve sözel alıştırma ile bilgilerinizi pekiştirebilir, ders içeriklerini anlama becerinizi sınayabilirsiniz.

Ders Raporu
72 kurdan oluşan (24 tekrar kuru) çalışmanız boyunca gösterdiğiniz gelişimi izleyebilir, ses kayıtlarınızı tekrar tekrar dinleyebilirsiniz.

Teknoloji Lideri “Konuşma Tanıma Sistemi”
Tell Me More, Konuşma Tanıma Sistemi sayesinde konuşmanızı tanır, telaffuzunuzu değerlendirir ve hatalarınızı düzeltir. Ses titreşim ve ses grafikleri ile, hem telaffuzunuzun hem de tonlamanızın gelişimini izleyebilirsiniz.

Konuşma Hatalarını İzleme Sistemi: S.E.T.S
Tell Me More, S.E.T.S (Spoken Error Tracking System) teknolojisi sayesinde, cümle içinde yanlış telaffuz edilmiş bir sözcüğün yerini belirleyerek, vurgular.

3 Boyutlu Fonetik Animasyonlar
Program, ses birimlerinin telaffuzlarını kolaylıkla öğrenebilmenizi sağlamak amacıyla, her farklı fonetik sesin ağız hareketlerini temsil eden 3 boyutlu animasyonlar ile desteklenmiştir.

MPEG Videolar
Tell Me More, konuları kolaylıkla anlayabilmenizi sağlayacak tam ekran MPEG videolar ile desteklenmiştir.

İnternet Hizmetleri
Öğrendiğiniz yabancı dile ilişkin bilgilerinizi ve bu dili anlama becerilerinizi geliştirmek için:
- dil bilimle ilgili ve zorluk seviyelerine göre belirlenmiş olan web sayfalarını keşfedebilir,
- Auralog Club’a katılıp dilini öğrendiğiniz ülke
 

ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

Kişiye Özel Öğrenim Programları
Programda bulunan “Gelişim Tablosu” ve “Günlük” yardımı ile amaçlarınıza ve dil becerilerinizin düzeyine göre çalışmalarınızı düzenleyebilirsiniz.